Usługi | Serwis i Montaż Pieców i Kotłów

Każdy użytkownik kotła gazowego, musi zdawać sobie sprawę z konieczności wykonania konserwacji swojego urządzenia. Jest to coroczny przegląd i czyszczenie poszczególnych elementów. Dzięki temu zabiegowi kocioł pracuje dużo sprawniej – lepiej grzeje wodę, może zużywać mniej gazu, a przede wszystkim wielokrotnie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Kotły z otwartą komorą spalania są najniebezpieczniejsze dla użytkownika jeśli nie są czyszczone. W efekcie do pomieszczenia wydostaje się tlenek węgla, który jest śmiertelny dla człowieka.

Zakres naszych usług:

Montaż – bezpłatna wycena przed montażowa w domu klienta. Profesjonalne doradztwo przy wyborze kotła gazowego. Kompleksowe i szybkie wykonanie usługi.

Konserwacja – przegląd roczny kotła/czyszczenie elementów takich jak palnik, nagrzewnica czy elektrody, ocena ogólnego stanu urządzenia.

Naprawa – jesteśmy przygotowani do usunięcia większości usterek na miejscu. Jesteśmy zaopatrzeni w części zapasowe, które mamy zawsze przy sobie.

  Wykonujemy również naprawy hydrauliczne, montaż grzejników i wszelkiego rodzaju przeróbki rur wodnych jak i gazowych.

Pamiętaj! Zanim wezwiesz serwis należy zorientować się jaka jest marka i model Twojego urządzenia. Zwykle jest to opisane na obudowie lub w książce serwisowej. upewnij się czy nie nie było przerwy w dostawie prądu lub gazu. Przypomnij sobie ostatnie naprawy i datę ostatniego przeglądu. Te czynności ułatwią nam pierwszy kontakt i zaoszczędzą sporo cennego czasu. Czasami nawet jesteśmy w stanie podpowiedzieć coś przez telefon i usługa nie jest konieczna np. przy braku wody w instalacji.

Każdy kocioł gazowy informuje nas o awarii. W jednych jest to czerwona dioda w innych występują kody błędów. To czy lampka miga czy świeci stale ma ogromne znaczenie. Należy przyjrzeć się z jaką częstotliwością miga i w jakich odstępach. To często pozwoli nam zweryfikować usterkę przez telefon i określić szacowany koszt usługi. W przypadku kodu błędu należy go zapamiętać i przekazać serwisantowi.

Wyślij do nas zapytanie

Masz pytania? Szukasz fachowców którzy pomogą Ci w montażu pieca gazowego? A może chcesz wykonać naprawę lub przegląd. Napisz do nas chętnie odpowiemy na pytania.

Lub zadzwoń do nas

Naprawa Serwis I Montaż Pieców Gazowych Wrocław

Oferujemy profesjonalny montaż urządzeń gazowych na terenie Wrocławia

Jakie usługi wykonujemy we Wrocławiu

  • Naprawa pieców gazowych
  • Serwis pieców gazowych
  • Przegląd pieców gazowych
  • Montaż pieców gazowych
  • Bezpieczeństwo pieców gazowych
Oferujemy profesjonalny montaż urządzeń gazowych na terenie Wrocławia i pobliskich miejscowości takich jak: Kiełczów, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Pietrzykowice, Cesarzowice, Wysoka, Siechnice, Groblice, Radomierzyce, Tyniec Mały, Kamieniec Wrocławski, Święta Katarzyna, Mirków, Długołęka, Ligota Piękna, Kryniczno, Wisznia Mała, Lutynia, Wilkszyn

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Praktycy Marketingu