Naprawa kotłów gazowych Wrocław

Naprawa kotłów gazowych Wrocław. ABC GAZ to kompleksowe naprawy kotłów gazowych, kotłów grzewczych rożnych marek i producentów. Pracujemy we Wrocławiu i okolicach. Posiadamy polisę OC na swoją pracę, nigdy na szczęście nie była nam potrzebna.

Zdajemy sobie sprawę, że najczęściej pracujemy w Waszych domach dlatego zawsze robimy to schludnie i estetycznie. Zadzwoń do nas i umów wizytę! Naprawiamy, montujemy i serwisujemy!

Naprawa kotłów gazowych Wrocław

  • Niespodziewana awaria?
  • Potrzebujesz naprawić kocioł gazowy?
  • Usterka po wizycie nieodpowiedniego serwisu?

Nic się nie martw, ABC GAZ przychodzi na pomoc!  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zlokalizować usterkę w kotle gazowym szybko. Swoje usługi prowadzimy profesjonalnie i z myślą o korzyści klienta, który zadowolony będzie do nas wracał i polecał dalej.

Naprawiamy również inne marki pieców gazowych:

  • Viessmann
  • Termet
  • Vaillant

Naprawa kotła gazowego we Wrocławiu

Dobrze zamontowany i regularnie serwisowany piec nie powinien potrzebować naprawy, szczególnie w okresie gwarancji. Sprzęt to niestety tylko sprzęt i płata różne figle, a zepsuty piec to dużo problemów – brak ciepłej wody lub grzania w kaloryferach w domu. Jeżeli potrzebujesz naprawić piec gazowy Saunier Duval we Wrocławiu lub okolicach – zadzwoń do ABC GAZ!

Kotły grzewcze – najpierw naprawa, potem wymiana!

Naszą polityką jest trzymać koszty klienta nisko. Wszelkie naprawy przeprowadzamy możliwie najtaniej i najszybciej, aby wszyscy są zadowoleni. Zdarza się, że kocioł był długo zaniedbywany lub przytrafiła mu się pechowa usterka – wtedy rozmawiamy z klientem nad wymianą całości lub komponentów pieca. Nie wykonujemy ruchów bez omówienia szczegółów z klientem. Jeżeli inny serwis postawił diagnozę z którą się nie zgadzasz, zadzwoń do nas, rzucimy naszym okiem na temat.

Tych kotłów nie naprawiamy

Nie prowadzimy napraw pieców Junkers, Brotje, Ariston, De Dietrich, Beretta.

Naprawiamy kotły gazowe:

  • Viessmann;
  • Termet;
  • Vaillant;
  • Saunier Duval.

Sprawna naprawa i serwis kotłów gazowych we Wrocławiu i okolicach

Prowadzimy naprawy kotłów grzewczych marki Saunier Duval i nie tylko na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska.

Naprawa kotłów Saunier Duval: Wrocław, Kiełczów, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Pietrzykowice, Cesarzowice, Wysoka, Siechnice, Groblice, Radomierzyce, Tyniec Mały, Kamieniec Wrocławski, Święta Katarzyna, Mirków, Długołęka, Ligota Piękna, Kryniczno, Wisznia Mała, Lutynia, Wilkszyn. Cały Dolny Śląsk.

Ekipa ABC GAZ

 

Wyślij do nas zapytanie

Masz pytania? Szukasz fachowców którzy pomogą Ci w montażu pieca gazowego? A może chcesz wykonać naprawę lub przegląd. Napisz do nas chętnie odpowiemy na pytania.

Lub zadzwoń do nas

Oferujemy profesjonalny montaż urządzeń gazowych na terenie Wrocławia i pobliskich miejscowości takich jak: Kiełczów, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Pietrzykowice, Cesarzowice, Wysoka, Siechnice, Groblice, Radomierzyce, Tyniec Mały, Kamieniec Wrocławski, Święta Katarzyna, Mirków, Długołęka, Ligota Piękna, Kryniczno, Wisznia Mała, Lutynia, Wilkszyn

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Praktycy Marketingu